Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
calcActive())">
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-JUP11SL
46,95 €
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
Juniper:
12523Allegro CX
Allegro CX VR-151
Allegro MX
Allegro MX Field
AMX-1
AMX-2
AMX-3
AMX-4
AMX-5
GIS Computers
GP VR151
GPS Computers
GPVR151
Sokkia:
GSR2700 ISX)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
Juniper:
12523LHJBT-H11U
VSH-H11U
Sokkia:
NTA2442)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-JUP11SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032212 |
| Korvaa | VSH-H11U / 12523 / LHJBT-H11U |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 13.68Wh |
| Mitat | 71.50 x 56.00 x 19.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |