JUMPER lääketieteellisen laitteen JPD-300A / JPD-300K yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
JUMPER lääketieteellisen laitteen JPD-300A / JPD-300K yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-JMP300MD
57,95 €
JUMPER lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
JPD-300A
JPD-300K
JPD-300P
JPK-300B
JPD-300K
JPD-300P
JPK-300B
Korvattavat JUMPER lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
JHT-99J-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JUMPER lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-JMP300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172628 |
| Korvaa | JHT-99J-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 69.00 x 38.90 x 37.10mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |