JOSAM Truck Aligner II akku 9000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JOSAM mittalaitteiden kanssa:
Truck Aligner II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JOSAM mittalaitteiden alkuperäisakut:
E-0603
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-JST603SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145073 |
| Korvaa | E-0603 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9000mAh / 64.8Wh |
| Mitat | 218.20 x 69.80 x 18.52mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |