JMS Infusion Pump OT-701 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JMS lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Infusion Pump OT-701
OT-701
OT-701
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JMS lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
9N-1200SCK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-JSP701MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128102854 |
| Korvaa | 9N-1200SCK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Mitat | 130.64 x 67.48 x 22.69 mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |