JDSU tutkimuslaitteen NT1150 / NT1155 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
JDSU tutkimuslaitteen NT1150 / NT1155 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-JDT905SL
25,95 €
JDSU tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NT1150
NT1155
NT900
NT-900 AS-IS
NT905
NT950
NT955
Test-Um NT905 Validator
Test-Um Validator NT900
Test-Um Validator NT99
Validator-NT
NT1155
NT900
NT-900 AS-IS
NT905
NT950
NT955
Test-Um NT905 Validator
Test-Um Validator NT900
Test-Um Validator NT99
Validator-NT
Korvattavat JDSU tutkimuslaitteen alkuperäisakut
19-3762
NT93
NT99
NT93
NT99
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JDSU tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-JDT905SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151296 |
| Korvaa | NT93 / 19-3762 / NT99 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 70.80 x 38.50 x 21.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |