JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
calcActive())">
JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
In stock
- SKU
- CS-JMX100SL
32,95 €
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
JBLXTREME
Xtreme
Xtreme
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
GSP0931134
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127642 |
| Mitat | 146.60 x 33.30 x 17.80mm |
| Korvaa | GSP0931134 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |