JBL Xtreme 2 Kaiuttimen tehoakku 6800 mAh
calcActive())">
JBL Xtreme 2 Kaiuttimen tehoakku 6800 mAh
In stock
- SKU
- CS-JMX200XL
59,95 €
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
JBLXTREME2BLKAM
JBLXTREME2BLUAM
Xtreme 2
JBLXTREME2BLUAM
Xtreme 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
2INR19/66-2
SUN-INTE-103
SUN-INTE-103
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMX200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141921 |
| Mitat | 138.50 x 40.00 x 21.00mm |
| Korvaa | SUN-INTE-103 / 2INR19/66-2 / ID1019 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |