JBL Tune 510BT / Tune 500BT akku 450mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL langattomien kuulokkeiden kanssa:
Tune 510BT
Tune 500BT
Tune 500BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
02-553-3494
603028
523028
603028
523028
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-JBL510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186755 |
| Korvaa | 02-553-3494 / 603028 / 523028 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 30.00 x 30.00 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |