JBL Synchros E50BT akku 570mAh / 2.11Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL langattomien kuulokkeiden kanssa:
Synchros E50BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
P433638
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JBE500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137870 |
| Korvaa | P433638 |
| Kapasiteetti (mAh) | 570mAh / 2.11Wh |
| Mitat | 46.00 x 40.20 x 4.24mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |