JBL Pulse 3 Kaiuttimen akku 6000 mAh
calcActive())">
HUOM! Akussa ei ole ulkoista NTC-lämpötila-anturia. Varmista myös, että + ja - johtimet ovat oikein päin
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
2017DJ1714
APJBLPUESE3
Pulse 3
APJBLPUESE3
Pulse 3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
P5542100-P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMP300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135821 |
| Mitat | 117.10 x 40.92 x 21.40mm |
| Korvaa | P5542100-P |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |