JBL MD-51W, Play Up Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
MD-51W
Play Up
Play Up
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
TM533855 1S1P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMD510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099123 |
| Mitat | 60.12 x 38.12 x 5.75mm |
| Korvaa | TM533855 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |