JBL langattomien kuulokkeiden TUNE Beam Charging Base yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden TUNE Beam Charging Base yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT300SL
19,95 €
16,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TUNE Beam Charging Base
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
GSP981642
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBT300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200666 |
| Korvaa | GSP981642 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 42.80 x 16.00 x 9.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |