JBL langattomien kuulokkeiden Tune 720 BT / Tune 760 BT yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Tune 720 BT / Tune 760 BT yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT720SL
18,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tune 720 BT
Tune 760 BT
Tune 760 BT
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
VDL 702332
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBT720SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222453 |
| Korvaa | VDL 702332 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.04Wh |
| Mitat | 35.00 x 27.80 x 6.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |