JBL langattomien kuulokkeiden Live Pro 2 Charging Case / Tune Flex Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Live Pro 2 Charging Case / Tune Flex Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-JBF200SL
16,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Live Pro 2 Charging Case
Tune Flex Charging Case
Tune Flex Charging Case
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
GSP721641
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBF200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208419 |
| Korvaa | GSP721641 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 42.20 x 15.40 x 7.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |