JBL langattomien kuulokkeiden inspire 500 yhteensopiva akku 110mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden inspire 500 yhteensopiva akku 110mAh
In stock
- SKU
- CS-JBP500SL
16,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
inspire 500
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
GSP051230
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209553 |
| Korvaa | GSP051230 |
| Kapasiteetti (mAh) | 110mAh / 0.41Wh |
| Mitat | 31.60 x 12.10 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |