JBL langattomien kuulokkeiden Everest 750 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Everest 750 yhteensopiva akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-JBE750SL
16,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Everest 750
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
P663030-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBE750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176459 |
| Korvaa | P663030-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 30.70 x 30.00 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |