JBL kaiuttimien Xtreme Splashproof yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien Xtreme Splashproof yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-JMX210SL
27,95 €
22,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Xtreme Splashproof
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
GSP0931134 02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMX210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156055 |
| Korvaa | GSP0931134 02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 146.40 x 34.30 x 18.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |