JBL kaiuttimien PartyBox On-The-Go yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien PartyBox On-The-Go yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-JBP400SL
45,95 €
39,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PartyBox On-The-Go
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
SUN-INTE-265
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JBP400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169130 |
| Korvaa | SUN-INTE-265 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 73.00 x 38.40 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |