JBL kaiuttimien Go 3 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Go 3
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
MLP383562P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMG300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174417 |
| Korvaa | MLP383562P / GSP383562 / 324054 |
| Kapasiteetti (mAh) | 730mAh / 2.7Wh |
| Mitat | 55.30 x 39.40 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |