JBL kaiuttimien Flip 5 Eco / Flip 5 Ocean yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien Flip 5 Eco / Flip 5 Ocean yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-JMF510XL
25,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Flip 5 Eco
Flip 5 Ocean
Flip 5 Ocean
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
49-364800-1BAT2-A
SUN-INTE-152
SUN-INTE-152
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JMF510XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160014 |
| Korvaa | SUN-INTE-152 / 49-364800-1BAT2-A / SUN-INTE-276 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 72.00 x 38.50 x 20.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |