JBL kaiuttimien Charge 5 / JBLCHARGE5BLUAM yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimien Charge 5 / JBLCHARGE5BLUAM yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-JML500XL
39,95 €
32,95 €
JBL kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Charge 5
JBLCHARGE5BLUAM
JBLCHARGE5BLUAM
Korvattavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut
1AA011NA
GSP-1S3P-CH4A
GSP-1S3P-CH4A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-JML500XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173410 |
| Korvaa | GSP-1S3P-CH4A / 1AA011NA / IAA011NA / IBA077NA / ICA086NA / GSP-1S3P-CH4D |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 37Wh |
| Mitat | 69.60 x 39.30 x 36.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |