JBL kaiuttimen Tuner 2 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Tuner 2 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT210XL
15,95 €
14,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tuner 2
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
IAA004NA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBT210XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193036 |
| Korvaa | IAA004NA |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.4Wh |
| Mitat | 71.00 x 20.00 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |