JBL kaiuttimen TAS8528P / TAS8528M yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen TAS8528P / TAS8528M yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT852SL
14,95 €
13,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TAS8528P
TAS8528M
BAR 800
BAR 800 5.1.2-channel soundba
TAS8528M
BAR 800
BAR 800 5.1.2-channel soundba
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
ICA039NA
DH036032CHM
DH036032CHM
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBT852SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193043 |
| Korvaa | ICA039NA / DH036032CHM |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 71.00 x 20.00 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |