JBL kaiuttimen T600 BT / Tune 600BTNC yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen T600 BT / Tune 600BTNC yhteensopiva akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT600SL
15,95 €
14,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T600 BT
Tune 600BTNC
Tune 600BTNC
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP753030 01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JBT600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187134 |
| Korvaa | GSP753030 01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 32.50 x 28.50 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |