JBL kaiuttimen PartyBox Club 320 / PartyBox Stage 320 yhteensopiva akku 10000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen PartyBox Club 320 / PartyBox Stage 320 yhteensopiva akku 10000mAh
In stock
- SKU
- CS-JMX400SL
77,95 €
62,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PartyBox Club 320
PartyBox Stage 320
Xtreme 4
PartyBox Stage 320
Xtreme 4
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
FG4CELL21700G
FG4CELL21700H
FG4CELL21700H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMX400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211242 |
| Korvaa | FG4CELL21700G / FG4CELL21700H |
| Kapasiteetti (mAh) | 10000mAh / 74Wh |
| Mitat | 89.20 x 93.00 x 25.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |