JBL kaiuttimen F7A / Flip 7 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen F7A / Flip 7 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-JMF700SL
19,95 €
17,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
F7A
Flip 7
Flip7G
Flip 7
Flip7G
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP-1S1P-F7A
I0314A
I0314A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JMF700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221258 |
| Korvaa | GSP-1S1P-F7A / I0314A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 16.65Wh |
| Mitat | 73.40 x 27.50 x 22.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |