JBL kaiuttimen Charge Essential 2 yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Charge Essential 2 yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-JME200SL
24,95 €
20,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Charge Essential 2
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP-1S3P-CH40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JME200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195023 |
| Korvaa | GSP-1S3P-CH40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 28.08Wh |
| Mitat | 69.40 x 37.40 x 37.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |