JBL kaiuttimen Charge 6 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Charge 6 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-JML600SL
37,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Charge 6
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
GSP-2S10-CH6A
I0328A
GSP-2S10-CH6A
I0328A
I0328A
GSP-2S10-CH6A
I0328A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JML600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219651 |
| Korvaa | GSP-2S10-CH6A / I0328A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 33.3Wh |
| Mitat | 79.70 x 46.00 x 24.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |