JBL kaiuttimen Charge 5 WiFi yhteensopiva akku 15000mAh
calcActive())">
JBL kaiuttimen Charge 5 WiFi yhteensopiva akku 15000mAh
In stock
- SKU
- CS-JML510SL
30,95 €
25,95 €
JBL kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Charge 5 WiFi
Korvattavat JBL kaiuttimen alkuperäisakut
5 PRO-INR21700M50LT-1S3P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-JML510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195849 |
| Korvaa | 5 PRO-INR21700M50LT-1S3P |
| Kapasiteetti (mAh) | 15000mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 73.70 x 46.20 x 43.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |