JBL Flip akku versio 2 1050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Flip
Flip 1
Flip 1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
AEC653055-2S
HUOM! Tästä akusta on 2 eri versiota. Tarkista akun liittimien oikea napaisuus kuvasta. Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-JMD111SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139676 |
| Korvaa | AEC653055-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 56.00 x 29.90 x 12.96mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |