JBL Flip 3 SE / Essential Kaiuttimen akku 3000mAh
calcActive())">
JBL Flip 3 SE / Essential Kaiuttimen akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-JMF400SL
23,95 €
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Flip Essential
Flip 3 Stealth Edition
Flip 3 SE
Flip 3 Stealth Edition
Flip 3 SE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
L0748-LF
02-553-3494
GSP872693
02-553-3494
GSP872693
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JMF400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163893 |
| Mitat | 94.00 x 30.85 x 11.10mm |
| Korvaa | L0748-LF / 02-553-3494 / GSP872693 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |