JBL E45BT, Everest Elite 300, Everest Elite E45BT akku 610mAh / 2.26Wh
calcActive())">
JBL E45BT, Everest Elite 300, Everest Elite E45BT akku 610mAh / 2.26Wh
In stock
- SKU
- CS-JBE300SL
19,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL langattomien kuulokkeiden kanssa:
E45BT
Everest Elite 300
Everest Elite E45BT
Everest Elite 300
Everest Elite E45BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
GSP753030
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JBE300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142317 |
| Korvaa | GSP753030 / 633331 |
| Kapasiteetti (mAh) | 610mAh / 2.26Wh |
| Mitat | 31.00 x 29.80 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |