JBL Charge 5 Kaiuttimen akku 7800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Charge 4 ( GSP-1S3P-CH4A yhteensopiva)
Charge 5 (GSP-1S3P-CH4D yhteensopiva)
JBLCHARGE5BLUAM
Charge 5 (GSP-1S3P-CH4D yhteensopiva)
JBLCHARGE5BLUAM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
1AA011NA
GSP-1S3P-CH4A
IAA011NA
GSP-1S3P-CH4A
IAA011NA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JML500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173403 |
| Mitat | 69.60 x 39.30 x 36.00mm |
| Korvaa | GSP-1S3P-CH4A / 1AA011NA / IAA011NA / IBA077NA / ICA086NA / GSP-1S3P-CH4D |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 28.86Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |