JBL Charge 4 Kaiuttimen akku 10200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
Charge 4
Charge 4BLK
Charge 4J
JBLCHARGE4BLUAM
Charge 4BLK
Charge 4J
JBLCHARGE4BLUAM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL kaiuttimien alkuperäisakut:
1INR19/66-3
ID998
SUN-INTE-118
ID998
SUN-INTE-118
HUOM! Tarkista akun napaisuus.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-JML400XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141907 |
| Mitat | 66.30 x 38.50 x 36.30mm |
| Korvaa | ID998 / 1INR19/66-3 / SUN-INTE-118 / IY1068 / ID998-B / SUN-INTE-156 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 37.74Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |