JAY laitteen kaukosäädin Transmitter UJ / Transmitter UP yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin Transmitter UJ / Transmitter UP yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-JMZ024BL
20,95 €
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Transmitter UJ
Transmitter UP
Transmitter UP
Korvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
UJZE2024
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-JMZ024BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119197 |
| Korvaa | UJZE2024 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 43.70 x 33.80 x 17.10 mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |