JAY laitteen kaukosäädin transmitter ERUS / transmitter UR E yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin transmitter ERUS / transmitter UR E yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-JMT028BL
19,95 €
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
transmitter ERUS
transmitter UR E
transmitter UR E
Korvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
PR0248
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-JMT028BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119654 |
| Korvaa | PR0248 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 53.40 x 30.00 x 9.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |