JAY laitteen kaukosäädin Handle Validation Wireles RSEP / Handle Validation Wireless RSE yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin Handle Validation Wireles RSEP / Handle Validation Wireless RSE yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-JMT330BL
19,95 €
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Handle Validation Wireles RSEP
Handle Validation Wireless RSE
Handle Validation Wireless RSE
Korvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
PR0330
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-JMT330BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119661 |
| Korvaa | PR0330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 51.40 x 31.20 x 8.30 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |