JAY laitteen kaukosäädin Beta6 Two-way Radio / Gama10 Remote control security yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin Beta6 Two-way Radio / Gama10 Remote control security yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-JMK200BL
28,95 €
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Beta6 Two-way Radio
Gama10 Remote control security
Gama6 Remote control security
Moka2 Remote control joystick
Moka3 Remote control joystick
Moka6 Remote control joystick
Pika1 Remote control joystick
Pika2 Remote control joystick
Gama10 Remote control security
Gama6 Remote control security
Moka2 Remote control joystick
Moka3 Remote control joystick
Moka6 Remote control joystick
Pika1 Remote control joystick
Pika2 Remote control joystick
Korvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
F1305896
PWB
PYB
PWB
PYB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-JMK200BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124849 |
| Korvaa | F1305896 / PYB / PWB |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 58.40 x 57.40 x 16.00 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |