JAY laitteen kaukosäädin A001 / Remote Control ECU yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
JAY laitteen kaukosäädin A001 / Remote Control ECU yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-JYB001BL
35,95 €
JAY laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A001
Remote Control ECU
Remote Industrial HF Standard
Remote Control ECU
Remote Industrial HF Standard
Korvattavat JAY laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
UWB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JAY laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-JYB001BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146155 |
| Korvaa | UWB |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 96.45 x 39.00 x 25.22mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |