Jawbone Big Jambox, J2011-02-US, J2011-03-US akku 2600mAh
calcActive())">
Jawbone Big Jambox, J2011-02-US, J2011-03-US akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-JWB200SL
37,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jawbone kaiuttimien kanssa:
Big Jambox
J2011-02-US
J2011-03-US
J2011-02-US
J2011-03-US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Jawbone kaiuttimien alkuperäisakut:
8390-KA02-0580
J200/ICR18650F1L
J200/ICR18650F1L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-JWB200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134008 |
| Korvaa | J200/ICR18650F1L / 8390-KA02-0580 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 196.80 x 21.35 x 18.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |