Jabra langattomien kuulokkeiden Evolve 75 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden Evolve 75 yhteensopiva akku 400mAh
In stock
- SKU
- CS-JBR750SL
16,95 €
14,95 €
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Evolve 75
Korvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB572535PST
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-JBR750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176558 |
| Korvaa | AHB572535PST |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 36.60 x 25.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |