Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85t Charging Case yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden Elite 85t Charging Case yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-JPR850SL
17,95 €
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elite 85t Charging Case
Korvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
PL902232V
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-JPR850SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209645 |
| Korvaa | PL902232V |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.85Wh |
| Mitat | 34.00 x 22.00 x 8.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |