Jabra kaiuttimien Speak 510 yhteensopiva akku 320mAh
calcActive())">
Jabra kaiuttimien Speak 510 yhteensopiva akku 320mAh
In stock
- SKU
- CS-JRS510SL
15,95 €
Jabra kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Speak 510
Korvattavat Jabra kaiuttimien alkuperäisakut
AHB582035PR-03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-JRS510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151135 |
| Korvaa | AHB582035PR-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 320mAh / 1.18Wh |
| Mitat | 37.20 x 20.30 x 5.74mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |