Jabra kaiuttimien HFS200 / Solemate yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Jabra kaiuttimien HFS200 / Solemate yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-JRF200SL
18,95 €
Jabra kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HFS200
Solemate
Solemate
Korvattavat Jabra kaiuttimien alkuperäisakut
AHB723938
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-JRF200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174516 |
| Korvaa | AHB723938 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 37.00 x 36.60 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |