Jabra kaiuttimen HFS100 / Freeway yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
Jabra kaiuttimen HFS100 / Freeway yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-JRS100SL
16,95 €
Jabra kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HFS100
Freeway
Freeway
Korvattavat Jabra kaiuttimen alkuperäisakut
AHB903740
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-JRS100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195733 |
| Korvaa | AHB903740 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 41.30 x 35.20 x 8.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |