IBM 0648, 2780, 39J5555 akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien IBM RAID-korttien kanssa:
0648
2780
39J5555
5580
5708
571B
572B
572F and 575C
5737
575C PCI-X DDR 1.5 GB cache SA
5776
5780
5902
5904
5906
5908
74Y6773
74Y6870
74Y9340
97P4847
iSeries 571B PCI-X ultra320 SC
iSeries 572B PCI-X DDR Dual -
iSeries 572F
P520
P52A
Power 720
Power 740
2780
39J5555
5580
5708
571B
572B
572F and 575C
5737
575C PCI-X DDR 1.5 GB cache SA
5776
5780
5902
5904
5906
5908
74Y6773
74Y6870
74Y9340
97P4847
iSeries 571B PCI-X ultra320 SC
iSeries 572B PCI-X DDR Dual -
iSeries 572F
P520
P52A
Power 720
Power 740
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat IBM RAID-korttien alkuperäisakut:
39J5057
39J5554
39J5555
42R8305
44V5193
44V5194
4Y6773
74Y9340
97P4846
CGA-E/212BE
CGA-E212AAT
CGA-E-212AE
39J5554
39J5555
42R8305
44V5193
44V5194
4Y6773
74Y9340
97P4846
CGA-E/212BE
CGA-E212AAT
CGA-E-212AE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AS2780SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054375 |
| Korvaa | 97P4846 / 42R8305 / CGA-E212AAT / 39J5554 / CGA-E-212AE / 39J5057 / 44V5193 / 44V5194 / 39J5555 / 4Y6773 / 74Y9340 / CGA-E/212BE |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.70 x 49.90 x 10.51mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |