Hytera radiopuhelimen TC-880GM / TC-890GM yhteensopiva akku 2800mAh
calcActive())">
Hytera radiopuhelimen TC-880GM / TC-890GM yhteensopiva akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-HYC880TW
37,95 €
Hytera radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TC-880GM
TC-890GM
TC-890GM
Korvattavat Hytera radiopuhelimen alkuperäisakut
BL2404
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hytera radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HYC880TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218227 |
| Korvaa | BL2404 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 118.60 x 56.40 x 19.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |