Hytera BD500, BD505, BD555 akku 2000mAh / 14.80Wh
calcActive())">
Hytera BD500, BD505, BD555 akku 2000mAh / 14.80Wh
In stock
- SKU
- CS-HBD501TW
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hytera radiopuhelimien kanssa:
BD500
BD505
BD555
BD505
BD555
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hytera radiopuhelimien alkuperäisakut:
BL1506
BL2018
BL2018
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HBD501TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142744 |
| Korvaa | BL1506 / BL2018 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 84.75 x 52.04 x 20.75mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |