HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
HYT:
X1eX1p
Hytera:
X1eX1p
X1pi-U1
X1pi-V1
Z1p
Z1p F3)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
HYT:
BL1401BL1809
Hytera:
BL1809)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTX100TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141198 |
| Korvaa | BL1809 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 78.15 x 55.80 x 16.76mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |