HYT TC600 akku 1250mAh / 9.25Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
TC600
TC-600
TC-600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HYT radiopuhelimien alkuperäisakut:
BL1203
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTC600TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128014 |
| Korvaa | BL1203 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 100.10 x 54.30 x 32.50 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |